Ne Yapıyoruz?

Ev, ofis, iş yeri, Kamu kurumu ve daha bir çok alanda nakliye sektörünü ilgilendiren tüm iş ve işlemlerinizi gerçekleştirebilecek kapasitede araç ve personele sahip bir firmayız.

Bizi yalnızca mükemmeli isteyenler tercih eder. Hem kaliteli hem de uygun hizmet almak ister misiniz? O halde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

25. kat kadar ulaşabilen son model raylı sistem asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde hem güvenli, hem hızlı, hem de ekonomik nakliye yapıyoruz.
Paketleme ve Ambalajlama

PAKETLEME ve AMBALAJ

İşlerimizin büyük bir bölümünü ev nakliyesi hizmeti isteyenlere ayırmaktayız. Bu sebeple, daha çok evden eve taşımacılık hizmeti veren bir şirket olarak, üzerinde yoğunlaştığımız en önemli hizmetimizden biri de…
Depolama Hizmetleri

DEPOLAMA HİZMETLERİ

Yükünüzü bize teslim ettiğiniz andan itibaren her türlü garanti ve güvenceyi sizler için sağlamaktayız. Dilerseniz sözleşmede belirtilen günün dışına çıkarak eşyalarınızı istediğiniz kadar depolarımızda…
Askılı Kıyafet Taşımacılığı

ASKILI TAŞIMACILIK

Mersin’de yalnızca firmamızın hizmete sunduğu araç içerisinde bulunan özel askılı kasa bölümlerimiz ile ütülü kıyafetlerinizi kırıştırmadan aynı itinalı bir şekilde taşımakta ve tekrar size teslim etmekteyiz.
Ücretsiz Expertiz

EKSPERTİZ HİZMETLERİ

Eşyalarınızı yerinde incelemenin, özelliğine ve miktarına göre araç, personel, ekipman temin etmenin hem firmamız için hem de müşterilerimiz için karlı bir hizmet olduğunu düşünüyoruz.
Ofis ve Kurum Taşımacılığı

OFİS NAKLİYESİ

Çok sık olmasa da ev nakliyesinin haricinde farklı kategorilerde de hizmet talep eden müşterilerimizin de işlerinde yardımcı olmaktayız. İş yeri, ofis, mobilya gibi işlemleriniz için de bizi arayabilirsiniz.
Parça Eşya Taşımacılığı

PARÇA EŞYA NAKLİYESİ

Bir kaç parça ya da tek parça yükünüzü de Doğanay Nakliyat farkı ile Türkiye’nin  her bölgesine garantili ve ekonomik olarak gönderebilirsiniz. Parça eşya taşımacılığı için…