Bizi Tanıyın

Resmi olarak 1990 yılında faaliyete geçen şirketimiz, tek nokta odaklı çalışarak kuruluşundan beri yalnızca Mersin ve tüm illere evden eve nakliyat alanında garantili hizmet sunmuştur. Kurucumuz Server YÜKSEL, Mersin evden eve taşımacılık sektörünün lideri olmak için gelişime açık, esnek çalışma şekli, son derece kaliteli ve garantili hizmeti ile memnuniyet odaklı çalışmayı ilke edinmiştir.

Yıllarca sektöre hizmet eden Doğanay Nakliyat ailesi olarak, her geçen gün sermayemizi ve ekibimizi geliştirmekteyiz. Bu anlayışla hareket eden firmamız tüm müşterilerine özel dikkatli, güvenli ve en hızlı şekilde taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Memnuniyetiniz ve taşımacılığın en iyisini elde etmek adına daima kendimizi geliştirdik ve filomuza her daim daha modelli ve özellikli araçlar dahil ettik. Son olarak filomuza dahil olan ve Türkiye’de sayılı bulunan 25. kata kadar ulaşabilen raylı sistem asansörlü taşımacılık aracımızla güvenli ve ekonomik nakliye sunuyoruz.

 

Misyonumuz

Misyon kişinin, kurumun, örgütün bir var olma amacıdır. Bu amaca bağlı kalarak kişi ve kurumlar varlıklarını devam ettirerek geleceğe taşıyabilir.

Doğanay Asansörlü Nakliyat olarak var olma misyonumuz nakliye sektöründe ki ihtiyacı karşılamak ve insanlara nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sunmak. Özellikle kiracı ailelerin yaşadığı ve sürekli olarak evden eve nakliye yaparak çektiği sıkıntılarının farkında olmuş ve onların bu sıkıntılarını bir nebze olsun azaltmak için uygun fiyatla ve güvenli taşıma hizmetimiz ile yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bununla birlikte sektördeki ihtiyaçları karşılamaya çalışarak misyonumuz gereği nakliye sektörüne sürekli olarak yeni fikirler ve düşünceler ile katkı sağlamaktayız.

Misyonumuz olan insanlara en iyi nakliye hizmeti sunmak adına ülkenin dört bir köşesine nakliye hizmeti vermekteyiz. Sahip olduğumuz, kamyon, kamyonetler sayesinde geniş bir araç filosu ile ülkemizin her iline en iyi nakliye hizmeti sunmaktayız. Deneyimli personelimiz, köklü ve tecrübeli firma geçmişimiz ile nakliye sektöründe en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

 

Vizyonumuz

1990 yılından beri hizmet veren Doğanay asansörlü taşımacılık, günümüze kadar kesintisiz hizmet vermesinin en önemli nedeni sahip olduğu vizyondur. Vizyonumuz geleceğe güvenle bakarak hareket etmek ve en iyi hizmeti vermek amacıyla kendimizi sürekli geliştirmektir. Çağın gerekliliklerinin ve gereksinimlerinin farkında olarak taşımacılık sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmış, verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizin yüzlerinde tebessüm oluşmasını sağlamış ve sorunlar karşısında oluşturduğu çözüm yolları ile takdir kazanmış bir firma olarak bu hedeflerimizi bir adım daha öteye taşıyarak geliştirmeye çalışmaktayız.

Sahip olduğumuz vizyonumuz sayesinde kendimizi sürekli geliştirmiş ve hizmet verdiğimiz Evden eve nakliyat, Şehir içi evden eve nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat, Kamu kurum taşımacılığı gibi hizmetlerimizi geliştirmişizdir. Bu bağlamda Asansörlü taşımacılık, Stand taşımacılığı, Nakliyat depolama hizmetleri de vererek hizmet ağımızı geliştirdik. Personelimizin sürekli eğitimine ve gelişimine de önem vererek sahip olduğumuz vizyonumuz sayesinde onlara da katkı sağlamaktayız. Tüm bu amaçlarımızı yerine getirerek müşterilerimiz ile birlikte büyümemizi devam ettirmek en büyük arzumuz.